Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Statistics

System :
PHP : 5.2.17
MySQL : 5.5.5-10.1.37-MariaDB-2.cba
Czas : 14:59
Pamięć podręczna : Wyłączono
GZIP : Wyłączono
Użytkowników : 6
Artykułów : 16
Odsłon : 73826
Home Słownik prac geodezyjnych
prace geodezyjne

prace geodezyjneSŁOWNIK PRAC GEODEZYJNYCH

 

Bardzo często właściciel (współwłaściciel, użytkownik, posiadacz) mający zamiar dokonania na swej nieruchomości pewnych czynności czy to o charakterze inwestycyjnym (budowa, przyłączenie sieci), czy o charakterze prawnym (podział nieruchomości, zniesienie współwłasności, uregulowanie stanu prawnego, rozgraniczenie lub wznowienie granic) dowiaduje się w urzędzie, że potrzebuje usługi geodety. Dowiaduje się że potrzebna jest mu „jakaś mapa”, „rozgraniczenie” czy jeszcze coś innego. Przeciętny Obywatel (nie geodeta) zazwyczaj nie rozróżnia takich pojęć jak: rozgraniczenie, wznowienie znaków granicznych, okazanie granic czy na przykład: mapa ewidencyjna, mapa zasadnicza, mapa do celów prawnych, mapa do celów opiniodawczych, mapa do celów projektowych, mapa poinwentaryzacyjna.

W celu przybliżenia naszym Klientom (lub potencjalnym Klientom) rodzajów prac geodezyjnych przygotowaliśmy krótki opis poszczególnych prac. (Opis ten będzie stopniowo rozbudowywany).

 

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: domain name park dedicated servers Valid XHTML and CSS.